Kama-Trading - Výkup a prodej dřevěných přepravních palet

Thámova 1741, Brandýs n.L., tel.: 603 537 519, provozovna: areál ZD Zápy, e-mail: r.fritz@seznam.cz

Kama-Trading -> Prodej palet

Palety EUR - europalety - prodej

  • Kupte použité palety.
  • Poslouží stejně dobře jako nové, jsou nesrovnatelně levnější a uchráníte tím naši přírodu.
  • Výměna vašich poškozených europalet za naše nepoškozené.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce s ohledem na průběžnou přípravu palet pro Vaší firmu.
  • Přímé osobní jednání, kdy se zohlední přesné požadavky Vaší firmy v závislosti na našich možnostech.

Prodej přepravních palet

Sháníte dřevěné přepravní palety? Kontaktujte naši společnost, která se výkupem a prodejem palet dlouhodobě zabývá. Za velmi výhodné ceny zákazníkům nabízíme kvalitní a použité palety, které poslouží stejně dobře jako ty nové. Jejich velkou předností je, že jsou nesrovnatelně levnější – a navíc při koupi již použitých palet pomáháte šetřit přírodu. Obrátit se na náš tým můžete i v případě, potřebujete-li vyměnit poničené palety za nepoškozené.

Hit dneška – europalety

Naše firma Kama – Trading se specializuje na přepravní europalety, které jsou velice praktickou a nezbytnou součástí přepravy rozmanitých materiálů i různých druhů zboží. Kvalitní EUR palety se používají v mnoha průmyslových odvětvích a oblastech. Například jsou vhodné pro přepravu (či uskladnění) širokého sortimentu zboží ve stavebním, hutním, automobilovém, potravinářském nebo dřevařském průmyslu apod. Europalety splňují všechny nároky na vysokou kvalitu a současně jsou cenově přijatelné! Palety EUR vám nabízíme v tmavém, nebo i světlém provedení (za smluvní ceny).

Nakupujte u nás

V kontaktu se zákazníky upřednostňujeme individuální a vstřícné jednání. Dodržování předem smluvených termínů je u nás také samozřejmostí. Menším i větším firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci, s ohledem na průběžnou přípravu palet podle zákazníkových požadavků. Na našich webových stránkách si každý zájemce může prostudovat ceník palet a také platební podmínky – v případě jakýchkoliv dotazů samozřejmě poskytneme veškeré potřebné informace.
 

Použité dřevěné palety EUR – levně, ale na úrovni

Dřevěné přepravní palety EUR od firmy Kama – Trading šetří přírodu i vaše peníze
Nenechte se odradit názorem, že levné zboží musí být nutně poznamenáno kvalitativním handicapem. U použitých dřevěných palet EUR to neplatí. Repasovaná europaleta revidovaná a opravená naší firmou pochází zaručeně z dílny výrobce s náležitou licencí, vyhovuje všem požadovaným normám a splňuje všechny požadavky na konstrukční, technickou a bezpečnostní způsobilost. Zaručeně nechybí žádná prkna, ani spojovací špalíky, výrobek drží pevně pohromadě zásluhou předepsaného počtu správných a podle předpisu umístěných hřebíků. Má předepsanou hmotnost i předepsanou nosnost. Paleta je čistá a použité dřevo je zdravé a konzistentní, nevykazuje sebemenší známky přítomnosti hniloby ani narušení dřevokazem nebo plísní.
 

Kama-Trading - výkup a prodej dřevěných přepravních palet EUR
Kontakt

Kama-Trading

Zápy 253, Brandýs n.L.

tel.: 603 537 519

provozovna: areál ZD Zápy

e-mail: r.fritz@seznam.cz

Novinky

S našimi paletami šetříme přírodu…

Jaké jsou výhody spolupráce s naší firmou? Našemu týmu především není lhostejné okolní životní prostředí, a proto prodáváme použité, avšak velmi kvalitní palety. Nakoupíte u nás za mimořádně výhodné ceny, nákup zcela nových by vaši firmu přišel mnohem dráž. Rádi od vás také vykoupíme staré a nepotřebné palety nebo s vaší firmou provedeme výměnu europalet – za vaše poškozené vám dodáme funkční a opravené. Dřevěné palety k nám do Brandýsa nad Labem (areál ZD Zápy) můžete sami přivézt či si je odvézt, po vzájemné domluvě jsme schopni zajistit přepravu sami.

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu

Poptávkový formulář

 
Poptávkový formulář