Kama-Trading - Výkup a prodej dřevěných přepravních palet

Thámova 1741, Brandýs n.L., tel.: 603 537 519, provozovna: areál ZD Zápy, e-mail: r.fritz@seznam.cz

Kama-Trading -> Výkup palet

Palety a europalety - výkup použitých i poškozených

Přebytečné nebo poškozené europalety zbytečně zabírají místo ve vašem skladu nebo firemním areálu. Přitom z nich můžete mít užitek! Kontaktujte společnost Kama-Trading v Brandýse nad Labem, která se specializuje na prodej a výkup palet. Vykupujeme použité europalety včetně poškozených palet. Realizujeme zakázky po celé České republice. Vaše poškozené palety vám můžeme vyměnit za funkční a opravené, nebo od vás nepotřebné a poškozené palety vykoupíme. Nemáte-li možnost přivézt palety k nám do areálu ZD Zápy u Brandýsa nad Labem, zavolejte či napište – přepravu palet rádi zajistíme.

Šetřete životní prostředí i peněženku

Výkup použitých europalet je přínosem pro životní prostředí. Není třeba vyrábět stále nové palety, stačí ty staré opravit a mohou dále sloužit v přepravě i skladování zboží. Jestliže vám ve firmě překážejí poškozené, nefunkční či nepotřebné europalety, neváhejte a nabídněte je k odkupu naší společnosti Kama-Trading. Poškozené palety oceníme podle jejich stavu a ihned je od vás koupíme, nebo vám je vyměníme za použité, avšak opravené a zcela funkční europalety.

Proč odvézt staré palety právě do firmy Kama-Trading?

  • staré a poškozené palety vám již nebudou překážet
  • zpeněžíte nepotřebné nebo poničené palety
  • poškozené palety vám můžeme vyměnit za opravené, funkční
  • šetříme vaši peněženku i životní prostředí
  • máme dlouholeté zkušenosti v oboru

Kama-Trading: specialista na palety

Nabídněte nám vaše nevyužité nebo poškozené europalety. Cenu stanovíme podle míry poškození a množství palet. Zavolejte či napište si o podrobnější informace. Po domluvě zajistíme přepravu palet do naší provozovny v ZD Zápy u Brandýsa nad Labem. S výkupem a prodejem použitých palet máme dlouhodobé zkušenosti. Zaručujeme rychlé a solidní jednání. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. 

Použité dřevěné palety EUR - prodej

Prodáváme kvalitní dřevěné europalety, které už byly použité, ale mají stejnou kvalitu jako palety nové. Použité palety vám poslouží stejně jako nové, s tím rozdílem, že je nakoupíte za výrazně nižší cenu než palety nové. Můžete také dovézt vaše poškozené palety, které od vás vykoupíme. Přijeďte si pro dřevěné palety přímo k nám – Brandýs nad Labem – nebo nás kontaktujte a my vám palety přivezeme. Při dlouhodobé spolupráci vám nabídneme ještě výhodnější ceny palet.

Kama-Trading - výkup a prodej dřevěných přepravních palet EUR
Kontakt

Kama-Trading

Zápy 253, Brandýs n.L.

tel.: 603 537 519

provozovna: areál ZD Zápy

e-mail: r.fritz@seznam.cz

Novinky

S našimi paletami šetříme přírodu…

Jaké jsou výhody spolupráce s naší firmou? Našemu týmu především není lhostejné okolní životní prostředí, a proto prodáváme použité, avšak velmi kvalitní palety. Nakoupíte u nás za mimořádně výhodné ceny, nákup zcela nových by vaši firmu přišel mnohem dráž. Rádi od vás také vykoupíme staré a nepotřebné palety nebo s vaší firmou provedeme výměnu europalet – za vaše poškozené vám dodáme funkční a opravené. Dřevěné palety k nám do Brandýsa nad Labem (areál ZD Zápy) můžete sami přivézt či si je odvézt, po vzájemné domluvě jsme schopni zajistit přepravu sami.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu

Poptávkový formulář

 
Poptávkový formulář