Kama-Trading - Výkup a prodej dřevěných přepravních palet

Thámova 1741, Brandýs n.L., tel.: 603 537 519, provozovna: areál ZD Zápy, e-mail: r.fritz@seznam.cz

Kama-Trading -> Ceník palet

Výkupní a prodejní ceny palet EUR

Ceník:

Paleta EUR 1200x800 A - světlá... smluvní cena

Paleta EUR 1200x800 B - tmavá... akční cena 140,- Kč + DPH ( pouze do vyprodání nadměrných zásob )

Rádi se Vám budeme věnovat, zavolejte nám a my Vám uděláme cenovou kalkulaci.
 

Platební podmínky: Dle dohody, zpravidla první odběry v hotovosti, dále pak 14ti denní splatnost. Ve vyjímečných případech a větším odběru lze dohodnout splatnost 30ti denní.

Pro palety si můžete přijet do provozovny výkupu v areálu ZD Zápy.

Po dohodě jsme schopni zajistit vlastní dopravu palet na místo určení.

Minimální odběr je 50ks europalet.

Levné, avšak kvalitní palety

Naše společnost Kama – Trading se dlouhodobě specializuje na výkup a prodej dřevěných přepravních palet. Není nám lhostejné životní prostředí, a proto prodáváme použité, ale kvalitní palety. Nakoupit u nás můžete za velice výhodné ceny! Použité palety jsou totiž finančně mnohem výhodnějším řešením než palety zcela nové. Rozdíl přitom nepoznáte – již použitá, avšak funkční paleta vám poslouží stejně dobře jako ta nová. I použité palety voní dřevem, jsou čisté a bez vlhkých plísní.

K portfoliu našich služeb patří také výměna přepravních palet. To znamená, že za vaše poškozené vám dodáme palety opravené. Případně vykoupíme dřevěné palety, které ve vaší firmě už nepotřebujete. Veškeré palety k nám do Brandýsa nad Labem (areál ZD Zápy) můžete sami přivézt či si je odvézt, po vzájemné domluvě jsme schopni zajistit dopravu sami. Na našich webových stránkách je vám k dispozici jak ceník palet, tak i platební podmínky. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 

Použité dřevěné palety EUR - obchodní podmínky

Dřevěné přepravní palety EUR opakovaným použitím zásadně mění svou cenu, ale neztrácejí nic ze své užitné kvality. Po kontrole a odborné opravě se vracejí do procesu přepravy, aby spolehlivě plnily svou funkci. Výkupní a prodejní ceny použitých klasických europalet o rozměrech 1200 x 800 ve světlé i tmavé verzi se řídí aktuálním ceníkem firmy Kama – Trading. Konkrétní obchodní a platební podmínky však ochotně podřizujeme výsledkům osobní dohody se zákazníkem a obchodním okolnostem, které mohou nákup použitých europalet dále zvýhodňovat. Pro stanovení konečné ceny je důležitý objem zakázky, výchozí kalkulace dle ceníku a zohlednění výhod, které vyplývají z dlouhodobého obchodního partnerství nebo oboustranně vstřícné obchodní smlouvy. Na vyžádání obratem poskytneme cenovou kalkulaci podle vašeho zadání a po dohodě stanovíme platební podmínky. Pouze první zakázka je zpravidla podmíněna platbou v hotovosti, další spolupráce otevírá zákazníkům cestu ke zvýhodněným platebním podmínkám s dobou splatnosti od 14 až do 30 dnů.
Šetřete na správném místě – šetřete s Kama - Trading

Kama-Trading - výkup a prodej dřevěných přepravních palet EUR
Kontakt

Kama-Trading

Zápy 253, Brandýs n.L.

tel.: 603 537 519

provozovna: areál ZD Zápy

e-mail: r.fritz@seznam.cz

Novinky

S našimi paletami šetříme přírodu…

Jaké jsou výhody spolupráce s naší firmou? Našemu týmu především není lhostejné okolní životní prostředí, a proto prodáváme použité, avšak velmi kvalitní palety. Nakoupíte u nás za mimořádně výhodné ceny, nákup zcela nových by vaši firmu přišel mnohem dráž. Rádi od vás také vykoupíme staré a nepotřebné palety nebo s vaší firmou provedeme výměnu europalet – za vaše poškozené vám dodáme funkční a opravené. Dřevěné palety k nám do Brandýsa nad Labem (areál ZD Zápy) můžete sami přivézt či si je odvézt, po vzájemné domluvě jsme schopni zajistit přepravu sami.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Poptávkový formulář

 
Poptávkový formulář