Kama-Trading - Výkup a prodej dřevěných přepravních palet

Thámova 1741, Brandýs n.L., tel.: 603 537 519, provozovna: areál ZD Zápy, e-mail: r.fritz@seznam.cz

Kama-Trading -> Ceník palet

Výkupní a prodejní ceny palet EUR

Ceník:

Paleta EUR 1200x800 A - světlá... smluvní cena

Paleta EUR 1200x800 B - tmavá... akční cena 140,- Kč + DPH ( pouze do vyprodání nadměrných zásob )

Rádi se Vám budeme věnovat, zavolejte nám a my Vám uděláme cenovou kalkulaci.
 

Platební podmínky: Dle dohody, zpravidla první odběry v hotovosti, dále pak 14ti denní splatnost. Ve vyjímečných případech a větším odběru lze dohodnout splatnost 30ti denní.

Pro palety si můžete přijet do provozovny výkupu v areálu ZD Zápy.

Po dohodě jsme schopni zajistit vlastní dopravu palet na místo určení.

Minimální odběr je 50ks europalet.

Levné, avšak kvalitní palety

Naše společnost Kama – Trading se dlouhodobě specializuje na výkup a prodej dřevěných přepravních palet. Není nám lhostejné životní prostředí, a proto prodáváme použité, ale kvalitní palety. Nakoupit u nás můžete za velice výhodné ceny! Použité palety jsou totiž finančně mnohem výhodnějším řešením než palety zcela nové. Rozdíl přitom nepoznáte – již použitá, avšak funkční paleta vám poslouží stejně dobře jako ta nová. I použité palety voní dřevem, jsou čisté a bez vlhkých plísní.

K portfoliu našich služeb patří také výměna přepravních palet. To znamená, že za vaše poškozené vám dodáme palety opravené. Případně vykoupíme dřevěné palety, které ve vaší firmě už nepotřebujete. Veškeré palety k nám do Brandýsa nad Labem (areál ZD Zápy) můžete sami přivézt či si je odvézt, po vzájemné domluvě jsme schopni zajistit dopravu sami. Na našich webových stránkách je vám k dispozici jak ceník palet, tak i platební podmínky. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Použité dřevěné palety EUR - výhodná spolupráce

Dřevěné přepravní palety EUR opakovaným použitím zásadně mění svou cenu, ale neztrácejí nic ze své užitné kvality.
Naše firma si svých zákazníků váží. Dohody zásadně dodržujeme, smluvené termíny jsou pro nás závazné. Trvalá a dlouhodobá spolupráce s námi vám přinese zajímavé strategické výhody. Podřídíme vašim představám organizaci výkupu, prodeje nebo výměny europalet, stanovíme po dohodě s vámi přepravní podmínky, sladíme termíny spolupráce s potřebami vašeho pracovního režimu, průběžně připravíme dodávku, odběr nebo výměnu europalet podle vámi stanoveného harmonogramu. Najdeme pro vás nejúspornější a nejoperativnější variantu logistického řešení vaší zakázky, připravíme program smluvené spolupráce na míru vašim potřebám, záměrům a představám, dohodneme obchodní a platební podmínky v souladu s vašimi možnostmi.
Šetřete na správném místě – šetřete s Kama - Trading

Kama-Trading - výkup a prodej dřevěných přepravních palet EUR
Kontakt

Kama-Trading

Zápy 253, Brandýs n.L.

tel.: 603 537 519

provozovna: areál ZD Zápy

e-mail: r.fritz@seznam.cz

Novinky

S našimi paletami šetříme přírodu…

Jaké jsou výhody spolupráce s naší firmou? Našemu týmu především není lhostejné okolní životní prostředí, a proto prodáváme použité, avšak velmi kvalitní palety. Nakoupíte u nás za mimořádně výhodné ceny, nákup zcela nových by vaši firmu přišel mnohem dráž. Rádi od vás také vykoupíme staré a nepotřebné palety nebo s vaší firmou provedeme výměnu europalet – za vaše poškozené vám dodáme funkční a opravené. Dřevěné palety k nám do Brandýsa nad Labem (areál ZD Zápy) můžete sami přivézt či si je odvézt, po vzájemné domluvě jsme schopni zajistit přepravu sami.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Poptávkový formulář

 
Poptávkový formulář